Sponsor

Nieuws

Laatste mededelingen Groots met een Zachte G in Heerenveen

5-6-2009

Nog maar enkele uren en het is zover: het eerste concert van de reeks Groots met een zachte G UIT & THUIS!

In het Abe Lenstra Stadion in Heerenveen wordt al een week hard gewerkt om alles in orde te maken voor het eerste concert van vanavond. Gisteren zijn Guus en de band gearriveerd en werd er voor het eerst muziek gemaakt op het enorme podium. Na het repeteren van de volledige show gisterenavond kon er geconcludeerd worden dat het publiek vanavond, morgen en volgend weekend in Eindhoven een geweldige show mag verwachten.

Mocht je voor vanavond of morgen kaarten hebben voor het concert in Heerenveen; even deze laatste mededelingen:

Kleed je warm aan!
Het zonnetje schijnt nu nog af en toe boven Heerenveen maar echt warm is het niet. ‘s Avonds koelt het nog verder af en daarom is het verstandig om een dikke jas of trui aan te hebben. Er worden in principe geen grote regenbuien verwacht dus laat je paraplu thuis. Deze mogen namelijk sowieso het stadion niet in. Mocht het onverhoopt toch gaan regenen dan zijn er regen-ponchos te koop bij de bar.

Plein van de Hemelse Voorpret
Vanaf 16.00 uur is het plein van de Hemelse Voorpret geopend. Dit ‘plein’ bevindt zich op het grasveld aan de Noord kant van het stadion. Een perfecte plek om met elkaar af te spreken en alvast iets te eten en te drinken voordat het stadion om 18.00 uur open gaat. Op het Plein van de Hemelse Voorpret wordt lekkere muziek gedraaid en vindt je ook munten- en merchandise verkooppunten. En – als hij tijd heeft – komt Guus zelf misschien nog even persoonlijk met je proosten op een mooie avond.

Wegwerkzaamheden, files en treintijden
Momenteel zijn er geen grote meldingen behalve de tip voor bezoekers die vanuit beide richtingen van de A32 gebruik maken: het stadion is het beste te bereiken via afrit 12. Check sowieso vanmiddag even de sites www.vananaarbeter.nl, www.anwb.nl en/of www.ns.nl zodat je tijdig weet of er wegwerkzaamheden, files of vertragingen zijn. Het zou immers zonde zijn om het begin van de show te missen.

Dat waren de mededelingen. Alle algemene informatie vindt je op www.grootsmeteenzachteg.nl.

Oant Sjen in het Abe Lenstra Stadion, en anders tot in Eindhoven.

Het Groots met een zachte G team